Letohrádek Mitrovských Brno

Letohrádek Mitrovských je klasicistní zámek, který se nachází v oblasti Brno-střed. Byl postaven roku 1779 hrabětem Antonínem Mitrovským jako letní sídlo. Součástí tohoto sídla se později stala rozsáhlá zahrada se skleníkem.

Letohrádek je otevřený celoročně a pro budoucí svatebčany skýtá skutečně mnoho možností. Můžete si své ANO říci ve vstupním sále, který je vyzdobený působivou freskovou výmalbou na okolních stěnách a stropu. Další místností, kde lze uzavřít sňatek, je salonek s dobovým nábytkem a jinými interiérovými prvky ve stylu rokoka a klasicismu. Obě místnosti jsou vhodné pro svatební fotografování. Skýtají mnohá místa pohledu a tvoří velmi příjemný dojem majestátnosti a reprezentativnosti.

Další možností je uskutečnit obřad na venkovní terase. Zvláště v jarních a letních měsících je toto místo vyhledávané pro svou neopakovatelnou atmosféru. Díky klidnému prostředí a okolní zahradě na vás venkovní prostranství bude působit uklidňujících harmonickým dojmem. Vaše svatební fotografie budou pestře prosluněné, plné všudypřítomného štěstí, přijímané a odevzdávané lásky. Ať už se rozhodnete pro jakékoliv místo, je možné jej zpříjemnit řezanými květinami a reprodukovanou hudbou podle vašeho výběru. Personál Letohrádku je vám ve váš svatební den plně k dispozici a na vaši žádost připraví občerstvení pro naše přítele a rodiny. Interiér je vám k dispozici i pro svatební hostinu. Nemusíte nikam odjíždět. Veškeré svatební veselí a hostina mohou proběhnout přímo zde. Na vaše přání se o veškeré dění postarají zkušení profesionálové. Od návrhu svatebních pozvánek, přes menu až po svatební dort a veškerý doprovodný program. Na vás je, abyste si užili nenapodobitelný den plný štěstí a odevzdali se do rukou svatebního fotografa. Pokoje a salonky letohrádku skýtají velké množství fotografií s přáteli, blízkou rodinou nebo pouze s nevěstou či ženichem. Fotografování novomanželů v zahradě může být velmi uvolňující a zábavné. Je zde mnoho možností, jak se nechat zachytit s tím, koho milujete.